seferihisar add

Atatürkçü Düşünce Derneği Seferihisar Şubesi İnternet sitesine hoşgeldiniz.               Atatürkçü düşünce derneği üyesi olmak,         Atatürkçü düşünce derneği kimlik belgesi sahibi olmak.Sizin Atatürkçü düşünceye sahip olduğunuzun bir kanıtıdır.             Derneğimize üye olunuz.      Seferihisar A.D.D.Türk Bayrağı

 
 
Atatürkçü Düşünce Derneği

Seferihisar şubesi

Atatürk caddesi yenigün iş hanı

35460 Seferihisar

 

Tel:0 232 7434947

Mail:addseferihisar@gmail.com

 

 

 

      BAĞIŞ VE AİDATLAR İÇİN :

    Halk Bankası Seferihisar şubesi

    Müşteri no:08052676

   , Hesap no:160 000 10

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

webmaster:ismail Ecer         ecer.ismail@gmail.com              

 

                  Erol Özbay ADD Seferihisar Şube Başkanı

                                                                  

          VEFAT EDEN ESKİ ŞUBE BAŞKANIMIZ EROL ÖZBAY'IN MESAJINI YAYINLAMAYA DEVAM EDİYORUZ:

 

       Sevgili Seferihisarlılar ve Atatürkçü Düşünce Derneği'nin kıymetli üyeleri;şubat ayı içerisinde yapmış olduğumuz genel kurul sonucu ve yönetim kuruluna seçilmiş arkadaşlarımın takdirleri  ile yeniden başkanlık görevinin tarafıma tevdi edilmiş olmasından son derece mutluyum ve bu göreve devam edeceğimden onur duyuyorum.

       Derneğimiz 1989 yılında genel merkezi Ankara'da olmak üzere kurulmuş olmakla beraber;Derneğimize Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinde şube açma imkanı sunulmuştur.

     Nitekim 1998 yılında ;Halil Enkür,Atilla Paftalı,Filiz Dülgeroğlu,Müslüm Benli,Ruhi Türk,zaim Boza ve rahmetli Murtaza Dural  kurucu üyeler öncülüğünde Seferihisar ilçemiz de  Atatürkçü Düşünce Derneği şubesine kavuşmuştur.

     Derneğimiz 1998 yılından bu yana birçok etkinliğin öncülüğünü yapmış,kültürel faaliyetlerde bulunmuş,imkanlar ölçüsünde yardım kampanyaları düzenleyerek Türk ulusu'nun dayanışma göreneğini de sürdürme çabaları içerisinde olmuştur .Çalışmalarını genel merkezimizle diyalog içerisinde ve tüzük doğrultusunda yürütmüştür.

     Tüm bu faaliyetlerimizde ;Atatürkçü düşüncenin savunucusu veya Atatürkçü düşüncenin ta kendisi olan Seferihisarlıları derneğimize üye olsun ,olmasın hep aramızda gördük.Onlara teşekkür ediyorum.

      Ancak ;şunu da hatırlatmadan geçmek istemiyorum.Atatürkçü düşünce derneği üyesi olmak,Atatürkçü düşünce derneği  kimlik belgesi sahibi olmak.Sizin Atatürkçü düşünceye sahip olduğunuzun bir kanıtıdır.

     Dernek şubemizin  bu gün itibari ile 133 üyesi bulunmaktadır.Derneğimize; 18 yaşını doldurmuş derneğin kuruluş nedenini ,amaç ve ilkelerini benimsemiş,bu doğrultuda çalışmayı kabul eden ,dernekler masasının öngördüğü koşulları taşıyan her yurttaş üye olabilir.

     Atatürkçü düşünce derneği 16.04.1993 günkü 21554 sayılı resmi gazetede yayımlanan Bakanlar Kurulu'nun 28.03.1993 günkü 93/4239 sayılı kararıyla "kamu yararına çalışan dernekler" kapsamına alınmıştır.Dolayısı ile derneğimize sivil vatandaşların yanında;askerler,öğretmenler ve diğer kamu çalışanları da üye olabilmektedirler.

                                                Hepinize saygılar sunuyorum.

                                                                             Erol Özbay